تبلیغات
همگامان - اندروید L

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.بیشتر پست های منتشر شده در فضای وب  در زمینه اندروید ال ، روی تازه شدن اعلانات تمرکز دارند؛منوها تغییر کردند،دالویک ( ماشین مجازی اجرا کردن بازی ها و نرم افزارها در اندروید ) از بین رفت،طراحی مادی جدید، و دیگر تغییرات این نسخه از اندروید در کنفرانس O/I Google سال 2014 مطرح شد.
پس از کار با اندروید ال نسخه " Preview Developer " در نکسوس پنج، متوجه می شویم که این نسخه از اندروید دنیای دیگری برای خود دارد. تعدادی تغییر بسیار جزئی باعث شده تا اندرویدی بطور واقعی را تجربه کنیم. ممکن است این تغییرات به خودی خود بزرگ نباشد ولی با استفاده متوالی متوجه می شوید که تجربه خیلی دلنشین تری از اندروید نصیب شما می شود.
بعد از به شارژ زدن گوشی شما، اندروید میزان زمانی که گوشی شما برای شارژ شدن نیاز دارد را در پس زمینه حساب می کند. وقتی حساب کردن تمام شد، می توانید در لاک اسکرین آن را ببینید. علاوه بر آن می توانید آن را در تنظیمات بخش باتری نیز بیابید. همچنین وقتی گوشی در حال شارژ نیست، می توانید میزان شارژدهی را در تنظیمات باتری ببینید.


این ویژگی می تواند یکی از تجربه های محبوب به حساب آید. البته این ویژگی جدیدی حساب نمی شود ولی به هر حال ما از این ویژگی لذّت می بریم. ویژگی "مزاحم نشوید" در اندروید ال وجود دارد که که می توانید با فشار دادن یکی از دکمه های ولوم و زدن بر روی دایره و خطی که همراه میزان ولوم ظاهر می شود، بزنید و یا در تنظیمات در دسترس در نوار اعلانات آن را فعال کنید؛ با این کار می توانید برای مدّت زمانی مشخص یا تا وقتی خودتان آن را غیر فعال کنید، تمامی اعلانات را صامت کنید.
اگر دنبال تنظیمات بیشتر می گردید، به تنظیمات رفته و در بخش صدا و اعلانات، مزاحم نشوید را انتخاب کنید. در اینجا می توانید گزینه های پیشرفته را مشاهده کنید؛ برای مثال با صدا بودن اعان زنگ و پیامک در هنگام حالت "مزاحم نشوید".البته بخش جالب توجه آن قسمتی است که شما میتوانید تنظیم کنید که این حالت در چه زمانی بطور اتوماتیک روشن شود. این ویژگی در شب خیلی بدرد می خورد.شما می توانید در نوار جستجو بدون نیاز به رفتن به تنظیمات، به تنظیمات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. این ویژگی خیلی به شما کمک می کند؛ زیرا بعضی تنظیمات را نمی توانید به راحتی پیدا کنید ولی با یک جستجوی ساده آنها روبروی شما هستند.


اگر شما کور رنگی دارید و رنگ خاصی را تشخیص نمی دهید، باید خوشحال باشید؛ زیرا در اندروید ال حالت های مختلفی برای صفحه نمایش در نظر گرفته شده است که طراحی شده اند تا تصویری واضح تر برای شما ارائه دهند. این حالت ها در تنظیمات بخش دسترسی ها و در تب Correction Space Color در دسترس شما می باشند. حالت ها را هم در عکس می توانید مشاهده کنید.درست است که غیر فعال کردن اعلانات برنامه ها هیچ وقت سخت نبوده، ولی در این نسخه از اندروید شما نیازی به رفتن به درون برنامه برای خاموش کردن اعلانات آن ندارید! شما می توانید در بخش صدا و اعلانات از تنظیمات، وارد بخش Notification App شده و لیست کامل برنامه ها را مشاهده و لمس هر کدام آن را فعال یا غیر فعال کنید.


گوگل ویژگی روشنایی خودکار را حذف و جای آن روشنایی قابل انطباق را قرار داد؛ ترکیبی از روشنایی خودکار و دستی در ورژن های قبلی اندروید. بطور ساده ای شما میزان روشنایی دلخوان خود را انتخاب می کنید. سپس روشنایی طبق نور محیط شما تنظیم می شود. برای مثال اگر 50 درصد را انتخاب کنید، طبق نور محیط، نوری بین 40 تا 70 درصد برای گوشی شما انتخاب می شود. البته می توانید این ویژگی را غیر فعال کنید.


این ها فقط تعدادی از ویژگی های جدید سیستم عامل جدید می باشند. حداقل باید منتظر چند ویژگی و ترفند جدید باشید. این ویژگی ها همه و همه فقط در نسخه Preview بود و باید صبر کنیم تا تغییرات اساسی و بزرگ را در نسخه پایانی این سیستم عامل محبوب مشاهده کنیم.طبقه بندی: اندروید، موبایل،
برچسب ها: اندروید، گوشی، موبایل، L، ال،

تاریخ : جمعه 16 مرداد 1394 | 11:25 ق.ظ | نویسنده : علی دوزنده فردوس | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ایف آی دی