تبلیغات
همگامان - فرستنده،گیرنده ایسوس

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
دستگاه WAVI محصول شرکت
ASUS از نوآوری های جدید ASUS است که برای رفع کردن پاره ای از مشکلات موجود درکامپیوترهای خانگی طراحی شده است. ایده اصلی شرکت ASUS از طراحی WAVI بر طرف کردن مشکل مانیتورهای کوچک که در کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ ها استفاده می شود است.

شرکت ASUS با طراحی دستگاه WAVI به شما این امکان را م یدهد که صفحه نمایش مانیتور کامپیوتر شخصی خود را به صورت بیسیم برروی تلویزیون خانه خود نمایش دهید.
ا
ین تنها امکان WAVI نیست بلکه شما م یتوانید کیبورد یا موس یا دسته بازی خود را نیز به صورت بیسیم در جلوی تلویزیون خود در اختیار داشته باشید. این دستگاه که از دو قسمت گیرنده و فرستنده تشکیل شده است با استفاده از فن آوری بیسیم به کاربر اجازه می دهد که یک ارتباط بیسیم بین کامپیوتر و تلویزیون برقرار شود و کاربر بتواند فیلم با کیفیت Full HD خود را با استفاده از این دستگاه بر روی تلویزیون هوشمند خود تماشا کند. از دیگر مشکلاتی که این دستگاه حل کرده است کابل کشی های قدیمی برای ارتباط کامپیوتر یا لپ تاپ به تلویزیون است که با کابل HDMI انجام م یشده است. از معایب کابل HDMI می توان به هزینه بالا، وزن زیاد و دس تو پاگیر بودن آنها اشاره کرد که با معرفی این محصولدیگر نیازی به این کابل نمی باشد. بوسیله WAVI کارهای دیگری مانند تماشای عکسهای موجود بر روی کامپیوتر, گشت وگذار اینترنتی, گوش دادن به موزیک دلخواه و حتی باز یکردن را نیز می توان انجام داد.
WAVI از دو دستگاه کوچک, یک گیرنده و یک فرستنده تشکیل شده است. این دو دستگاه کوچک می توانند تا فاصله 25 متر با یکدیگر بدون هیچ مشکلی ارتباط برقرار کنند. فن آوری بیسیم استفاده شده در WAVI از نوع WHDI است و فرکانس استفاده شده برای تبادل اطلاعات در
WAVI پنج گیگاهرتز است که با این فرکانس سیگنال ها می توانند به راحتی از دیوار و موانع دیگر رد شوند. سرعت تبادل اطلاعات تا حدی است که یک فیلم با کیفیت Full HD می تواند بدون فشرده سازی بین این دو دستگاه تبادل شود و کاربر به راحتی به تماشای فیلم Full HD بپردازد. بر روی فرستنده یک درگاه کابل HDMI و یک درگاه USB قرار دارد, در قسمت گیرنده نیز یک درگاه کابل HDMI و دو درگاه USB  ، همچنین دو عدد LED برروی هر دستگاه قرار گرفته که یکی برای Power دستگاه و دیگری برای مشخص کردن ارتباط بیسیم است. اگر ارتباط بین دو دستگاه برقرار باشد LED به رنگ آبی و در صورت عدم ارتباط LED به رنگ نارنجی در می آید، یک درگاه LAN نیز بر روی فرستنده قرار دارد که فقط برای به روز کردن Firmware است.
دستگاه فرستنده باید بوسیله یک کابل HDMI به کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ مورد نظر و گیرنده نیز بوسیله یک کابل دیگر باید به تلویزیون موردنظر وصل شود. اگر نیاز به اتصال موس یا کیبورد یا دسته بازی دارید نیز می توانید دستگاه فرستنده را با یک کابل USB به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنید. بر روی دستگاه گیرنده دو پورت USB تعبیه شده است که می توانید موس و کیبورد را همزمان وصل کنید. در اصل WAVI جز اینکه تصویر را به صورت بیسیم ارسال می کند دو پورت USB نیزبصورت بیسیم در اختیار کاربر قرار می دهد.
دستگاه WAVI به عنوان یک وسیله جانبی جدید به دنیای فن آوری معرفی شده است. این دستگاه مشکل بزرگ سیم کشی برای کاربران را بر طرف کرده است. شما با خرید این دستگاه می توانید به راحتی هر چه تمام تر از آن استفاده کنید، برای استفاده از آن فقط کافی است کابل های دستگاه را وصل کرده و آن را روشن کنید تا ارتباط بیسیم برای شما برقرار شود. WAVI می تواند برای اعضاء خانواده دستگاه مفید و پرکاربردی باشد. تمامی اعضای خانواده می توانند از تلویزیون به طور مفید استفاده کرده و لذت تماشای فیلم های با کیفیت , Full HD تماشای عکس و بازی کردن در تلویزیون بزرگ را تجربه کنند.


برچسب ها: ایسوس، ASUS، WAVI، wavi، HDMI، کامپیوتر، مانیتور،

تاریخ : چهارشنبه 21 مرداد 1394 | 07:55 ب.ظ | نویسنده : علی دوزنده فردوس | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ایف آی دی